Trenerio informacija

FM "Baltai " 2006m (tr. R. Vilavičius)

Gegužės 5 d. (ketvirtadienis )treniruotės nebus.Penktadieni treniruotė pagal tvarkaraštį.

                    

FM "Baltai" 2006-07 (R. Skersys, A. Gedgaudas)

P L A N U O J A M I      T U R N Y R A I

FM "Baltai" 2007 (tr. R. Skersys, A. Gedgaudas), ir FM "Baltai" 2003 (tr. R. Vilavičius),

Birželio 10-12 d.d. (penktadienis-sekmadienis).  planuojama dalyvauti tarptautiniame futbolo turnyre "Dobrecovs Cup" 2016, Liepojos mieste (Latvija)

 

 

Liepos 2-3 d.d. (šeštadienis, sekmadienis)  FM "Baltai" organizuoja tarptautinį futbolo turnyrą "Klaipėda Cup" 2016

Liepos 2 d.varžybos vyks 2007 m. gim. vaikų komandoms, Liepos 3 d. rungtyniaus 2006 m. gim. vaikų komandoms.

 

Liepos 25-30 d.d. vasaros treniruočių stovykla-tarptautinis turnyras Karlskronoje (Švedija)  FM 'Baltai" 2006

 

Rugpiūčio 5-7 d.d. (penktadienis-sekmadienis)  tarptautinis turnyras "Dobrecovs Cup" 2016  Liepojoje (Latvija). Dalyvauja FM "Baltai" 2006 I komanda (tr. R. Skersys, A. Gedgaudas)

Rugpiūčio 19-21 d.d. (penktadienis-sekmadienis)  tarptautinis futbolo turnyras Bialystoke (Lenkija). Dalyvauja FM "Baltai: 2006 I komanda

 

 

Gegužės 6 d. (penktadienis),  16.30 val. papildoma treniruotė FM "Baltai" 2006 I komandai, ir FK "Baltai" 2006-07 II komandai (tr. R. Skersys, A. Gedgaudas). P. S.  Vykstantiems į turnyrą Kėdainiuose gegužės 8 d. (sekmadienį)                      

Gegužės 8 d. (sekmadienis), numatoma  išvyka į  Kėdainius, olimpinio čempiono Arvydo Janonio vardo taurės turnyrą,  FM "Baltai" 2006-07  I ir II (tr. R. Skersys, A. Gedgaudas) komandoms.

Išvykimas 9.30 val. nuo p/c IKI (Laukininkų 19)

P. S. FM "Baltai" 2006-07 I ir  II komandų sudėtys  išvykai į turnyrą Kėdainiuose.

1) Lukas Sungaila                           14) Paulius Linkevičius

2) Ugnius Krukauskas                    15) Vilius Stropus

3) Eimantas Dalangavičius            16) Gabrielius Bakas

4) Mantas Bogdanovas                    17) Kristupas Naglys

5) Deivid Gerasimov                         18) Mantas Dimša

6) Jokūbas Penikas                          19) Matas Dumalakas

7) Adrian Voropajev                           20) Emilijus Jermolajev

8) Simonas Leketas                          21) Jokūbas Jančauskas

9) Ernandas Adomavičius                22) Arnas Kurakinas

10) Jokūbas Kazarezas                    23) Džiugas Kurlys

11) Vincentas Pupšys                       24) Vilius Čiužauskas

12) Andrej Romanov                         25) Dovydas Petrniūnas

13) Jorintas Komovas                       26) Sidas Praleika

                                                               27) Lukas Siniavskij

                                                               28) Lukas Dobrovolskis

 

 

D Ė M E S I O  !

FM "Baltai" organizuotos vasaros stovyklos kaimo turizmo sodyboje "Gribžė" šiemet bus organizuojamos liepos 4-8 d.d. (pirmadienis-penktadienis), ir liepos 11-15 d.d. (pirmadienis-penktadienis). Prašome Jus per šią savaitę apsispręsti dėl dalyvavimo stovykloje visiems "Baltų" nariams.

        

FM 'Baltai" 1999-2000

Gegužės 6 d. (penktadienis)  treniruotė vyks nuo 17.30 val. (dalyvavimas būtinas)

Gegužės 7 d. (šeštadienis) vykstame į U-17 Elitinės lygos varžybas Panevėžyje.

Išvykimas 12.45 val. nuo p/c "Pempininkai" 

                       

 

                               

                               

                            

 

                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            

                 

 

                                                            

 

 

  

Additional information